Sunday, August 07, 2011

Who would like to go to Paris Fashion Week?

Kesinlikle biz gitmek isterdik! :) Eğer Ekim ayında Paris Moda Haftası’na katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken tarzınızı yansıttığına inandığınız 3 fotoğrafınızı Kotex Türkiye’nin Facebook sayfasına yüklemek. Bu yarışmayı duyduğumuzda kardeşimle fotoğraflarımızı yükledik ve Arzu Kaprol tarafından seçilmenin ya da Paris Moda Haftası’na gitmenin harika olabileceğine karar verdik.  En iyi 10 stil seçileceği yarışmada, ilk 9 başarılı stil Arzu Kaprol ve jürisi tarafından seçilecek, diğer başarılı stil facebook sayfasında en çok "like" alan kişi olacak. Yarışmanın birincisi Arzu Kaprol ile birlikte Paris Moda Haftası'na gitmeye hak kazanacak, ilk 10 stil de Arzu Kaprol'un 2 günlük workshop'una katılmaya hak kazanacak. Kotex’in modayı destekleyen böylesi bir yarışma düzenlemesini çok takdir ettik. Sevgili izleyenlerimiz bizim için de Kotex Türkiye’nin Facebook Sayfası’nda oy verirse çok seviniriz. Hepinize şimdiden çok teşekkürler! :)

Yarışmaya katılmak veya bize oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz :)) (önce facebook hesabınıza girip sonra tıklayın). Aynı zamanda (oy vermek isteyen arkadaşlarınız olursa diye) bu postu facebookunuzda da paylaşırsanız çok seviniriz :)

Well definitely we do! :) If you are interested in going to Paris Fashion Week in October all you have to do is to upload 3 photos that reflects your style from facebook, Kotex Turkey’s page. Since we heard that contest me and my sister have uploaded our photos, thinking it would be great to be elected by Arzu Kaprol, attend to her workshop or her show in Paris Fashion Week. 10 best styles will be decided, first 9 styles will be decided by Arzu Kaprol and her jury, and the 10th will be decided by the facebook "like"s. The one who ranks first will go to Paris Fashion Week and all 10 styles will attend Arzu Kaprol’s fashion workshop. We really appreciate Kotex to make such a contest that supports fashion! And our lovely followers we will be really glad if you vote for us at Kotex Turkey Facebook Page. Thanks to  you all! :)

To attend to the contest or to vote for us you could click here :)

22 comments:

 1. Oy verilecek stil sahipleri siz ve bir kac blogger daha...Umarim siz basarirsiniz kizlar, bileginizin hakkiyla; gonulden isterim bunu;)

  ReplyDelete
 2. Oyladim ikinizi de <3
  Hem aciklamalariniz, hem de fotograflariniz bence en iyileri zaten,hakkinizla kazanirsiniz insallah.Bir kisi kazanacak ama dimi,yani biriniz gidebilir?

  Olsun,sizin olsun <3

  Optum ^*^

  ReplyDelete
 3. paris mi?? :P
  ben gitmek istemem biliyorsun, ama ikiniz için de oy verdim, bol şanslar! :)


  http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Who would'nt want to go! Wow what a great oppurtunity.
  Shame Im not on Facebook,I'd definately enter,or vote for you girlies! I'm sure you guys have a great chance at winning,with your gorgeous style. Good luck x
  Thanks fo your very sweet comments too.
  Hope you had a lovely weekend <3
  billiejean44.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Ben twitter da görüp katılmaya karar vermiştim ama henüz fotoğraf yüklemedim. İyi aklıma getirdiniz, hem katılıp, hem size oy verebilir miyim acaba? ben gidemiyorsam, siz gidin, yabancıya gitmesin :))

  denizsaatcioglu.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. ikinize de oy verdim bile! ;)
  Mine

  ReplyDelete
 7. ikinize de oy verdim bile! ;)

  Mine

  ReplyDelete
 8. Giz'im ikinizede oy verdim,bol şans diliyorum size.Umarım kazanırsınız :)

  ReplyDelete
 9. oyum sizindir tabikii, çok tatlısınız...

  ReplyDelete
 10. Haha şimdi kotex yapınca bunu biz nasıl katılcaz oldu mu böylee :P :D TAsarımlarım hakkındaki güzel yorumunu okudum ENnStylE'an çok teşekkür ederim :)
  Bloguma beklerm
  www.lovesfromfashion.com

  ReplyDelete
 11. I would love to go, but I can't :(


  Enjoy! Really like your blog, too <3

  ReplyDelete
 12. hehe süperr haber .

  ReplyDelete
 13. nice blog <3

  I follow u here and on bloglovin.. i hope that u follow me too

  Kiss
  Erika
  www.myfreechoice.net

  ReplyDelete
 14. İyi bir derece alacağınıza tüm kalbimle inanıyorum şekerler :)

  Sevgilerimle...

  ReplyDelete
 15. Hem sayfanız hem yorum kutucuğunuz bir türlü açılmıyor. bilginize...
  Kaç tarayıcı değiştirdim :(

  ReplyDelete
 16. başarılar şekerler.. hemen oy kullanıyorum sizin için

  ReplyDelete
 17. oy oy minnak fıstık mis bal ikizlerim yarışırda oylanmaz mı! =) severim sizi ya niş siz kazanırsınız öptüm çok çok en çok sarıldım bide=)

  ReplyDelete
 18. SvG Love tatlım çok teşekkür ediyoruz hem oyların hem de güzel sözlerin için :)  Ferah Feza'm çok teşekkür ederiz :) yalnızca 1 kişi kazanacak ama bu kişi ikimizden birisi olursa diğeri de kendisi karşılayarak masrafları gidecek. Beraber Paris'te olacağız yani :))  wear hehehe aşkım biliyorum sen gitmek istemezsin ama biz senin postundaki o güzel fotolardan sonra pek bir merak ettik Paris'i :p

  ReplyDelete
 19. Kayleigh, thanks dear for your kind words :) we hope to win, we'll definitely share the news if we do ;)  Deniz'cim tabi ki oy verebilirsin ben seni az önce oyladım :) Bence ilk 10'a girebilecek nitelikte stil sahibi insanlar zaten belli ediyor kendisini. Kazanman dileğiyle canım :)  Mumuk'cum teşekkürler tatlım, ypu rock!;))

  ReplyDelete
 20. Rebel'm çok teşekkür ederiz oylar için :) Umarız kazanırız tatlım :)  dark olive, çok teşekkür ederiz canım :)))  Kubilay heheh evet erkeklerin katılımını direk sınırlayan bir marka kabul :P size de gilettre yapsın dicem ama moda yerin e formüla bileri olur kesin o :) blogunu en kısa zamanda tekrar ziyaret edicez ;)

  ReplyDelete
 21. Amber, thanks for liking our blog and following ;))


  Habinos, sen de katılsana tatlım :)


  Erika, thanks dear be sure we'll follow you back ;)

  ReplyDelete
 22. Zeugma'cım neden açılmıyor sayfamız biz de çözemedik arada oluyor o şekilde :( güzel kalbinden geçenlerin gerçekn olması dileğiyle tatlım çok öpüyoruz :))  tubitos, çok teşekkürler tatlım süpersin :)))  coco-'jelly'm heheh güzeller güzeli fıstık yeriz seni ikimiz de :)) ne kadar tatlı sözler bunlar resmen günümüze neşe kattın, mutlu olduk :))) oylar için çok teşekkürler bi tanem, biz de kocaman mis öpüyoruz bir de sarılıyoruz fıstığımıza :))

  ReplyDelete