Thursday, December 15, 2011

New in... Accessories Only!


Birçok insan gibi biz de alışveriş yapmak için indirimlerin başlamasını bekliyorduk. Bu sebepten geçen ay kıyafet namına neredeyse hiçbir şey almadık ancak çoğunluğu geçen hafta alınmış olan bu aksesuarları tercih ettik. Bir kombinin stil sahibi  olmasında takıların çok büyük bir önemi olduğuna inandığımız için bu postu hem size yeni takılar hakkında ilham vermek hem de belki bir yılbaşı hediyesi için fikir verebilmek amacıyla yapmaya karar verdik ;) Siz en çok hangisini sevdiniz ve yeni yılda takmak için uygun olacağını düşünüyorsunuz? :)Like many people, we have been waiting for the discounts to go to shopping. Last month we didn’t pick anything (clothes) but accessories (many of them are purchased last week and). Since we believe that accessories are really important complementaries to make an outfit stylish, we decided to make this post to inspire you about the newest accessories (for yourself or for a christmas gift maybe ;) ).  Which one did you like most and think it would be nice for the new year? :)Önce Giz’in takı alışverişi ile başlayalım ;) / First start with Giz’s accessory shopping.

En son Beymen Blender’dan aldığım bileklik Marc by Marc Jacobs’dan / A bracelet by Marc by Marc Jacobs from Beymen Blender.
 
Kurt Geiger’dan bir bilezik .Bunu zaten gördünüz ama yine de son alınanlara dahil olduğu için fotoğrafladım. / Another bracelet by Kurt Geiger . You have already seen this one but since it’s one of the “latest purchases” I pictured it too.


 Bershka’dan aldığım pençe şeklinde bir bilezik. / A claw bracelet from Bershka.


 
Vintage görünümlü küpeler İpekyol’dan./ Vintage looking earrings from İpekyol.  

Gelelim Top Shop’a. Sürmekte olan 3 al 2 öde kampanyası sebebi ile 3 yüzük, 2 bileklik ve bir kolye almam kaçınılmaz oldu :) / Due to Top Shop’s "pick 3 pay 2" campaign, I couldn’t help my self buying 3 rings, 2 bracelets and a necklace.
 

Bana H.R. Giger çizimlerini anımsattığı için bu kolyeyi çok sevdim.  / This necklace's style reminds me of H.R. Giger’s drawings, therefore I loved it.


 

Deri detaylı kelepçe bileziğin sarkan zinciri oldukça farklı duruyor. / Leather detailed cuff’s golden chain looks so original.

Biker Boot’larımla giymeyi düşündüğüm dikenli bir bileklik. / A studded bracelet which I consider to wear with my biker boots.
Son parçalarım, yine Top Shop’tan aldığım dikenli yüzüklerim ;). / Last pieces, my studded rings which are also from Top Shop ;)


Gelelim Miss D’nin takı seçimine ;) Zarif takılardan hoşlanan Miss Blender davetinden sonra mağazayı gezerken bu 3 yüzüğe karşı koyamadı. / Now it’s Miss D’s turn ;) She loves elegant jewelries and she couldn’t resist these pieces while  she was checking Blender’s new jewelry collection.


 

Soldan sağa yüzükler; Zeckie, Batya Kebudi, Zeckie. Ortadaki yüzüğün üzerindeki İspanyol sembolünün iyi şans getirdiğine inanılıyormuş. /Rings from left to right; Zeckie, Batya Kebudi, Zeckie. The one in the middle is a Spanish symbol which is believed to bring good luck.

Zümrüt yeşili gözleri olan bu kaplan da Blender’dan (Lin Jewelry). / A tiger with emerald green eyes are also from Blender (Lin Jewelry).
Marc by MJ’dan kurukafa kolye. /A skull necklace by Marc by MJ.
Kurukafalara devam, ama bunlar çok daha sevimli ;)  Çok renkli kurukafa bileklik Little Soho’dan,  /  Just a little more skulls, but these ones are cuter ;) Multicolor skulls from Little Soho,


  

Camel rengi bir deri bileklik ile çok şık duruyor ;) / Looks so chic with a camel leather bracelet ;)
Ve sonuncu parçamız, kırmızı & siyah kurukafa bileklik. O da Little Soho’dan. / And the last one, Black & Red skull bracelet, which is also from Little Soho.
Aksesuar seçimlerimizin size ilham vermesi dileğiyle ;) / Wish our  accessory choices may inspire you ;)

 
Not: Blog Ödülleri yarışmasında bizi destekleyerek finale kalmamızı sağlayan herkese oyları için çok teşekkür ederiz! ;))
35 comments:

 1. Like the bracelet in the second picture because is simple but also chic.

  ReplyDelete
 2. hepsi çok çok hoş.. ipekyol küpe,KG bileklik ve miss D 'nin ice yüzüklerine ba-yıl-dım....

  www.sevalvemoda.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. bazılarını biliyorum zaten ama diğerleri d ecok güzelmiş. topshopları cok sevdim:) renkli kurukafaları da tabi:))

  ReplyDelete
 4. Süpermiş bayıldım aksesuarlara topshopa uçuyorum ben:) Bu arada blog camiasına yeni katıldım. Bloguma bakıp takip etmek isterseniz beklerim:) http://trendsum.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. canım ne kadar zevkli takılar seçmişsiniz, yüzükler, kolyeler hepsi son derece şık. zincirli kelepçe bileklik bana LV'nin limited edition kelepçeli çantasını anımsattı, onuda çok beğenmiştim bununla yapacağınız kombini sabırsızlıkla bekliyorum:)

  ReplyDelete
 6. Güle güle kullanın. Marc Jacobs bilekliğe ayrıca sevgilerimi iletiyorum:)

  ReplyDelete
 7. ayyyyyyyyyyyy bunlar hepsi cok güzel

  ReplyDelete
 8. Gizcim, ikinizin de takilari cok guzel, yarattiginiz kombinleri cok guzel tamamliyacak bu parcalar. Benim favorilerim senin topshop kolyen ve bilekligin, ve Dilem in iki degisik kurukafalali bilezikleri ve guzel sembollu yuzugu : ) Gule gule kullanin cicilerinizi canim : )

  ReplyDelete
 9. What would life or fashion be without accessories? ... you've picked up fantastic pieces, I loved them all especially the first ring and the skulls bracelet, I have a similar one that I DIY, love how all of them follow a certain edgy path!

  Cess O. <3 The Outfit Diaries

  ReplyDelete
 10. hepsi birbirinden müthiş canım, aksesuar kesinlikle bir kombinin olmazsa olmazı ve bunu siz çok iyi başarıyosunuz;) güle güle kullanın cicilerinizi *.* öptüm koskocamanından..

  ReplyDelete
 11. Wow what a collection you have,I love them all. super chic taste,love the first bracelet and those beautiful vintage looking earrings,and I especially love your edgey skull bracelets x
  Hope your both well and are having a wonderful week x

  ReplyDelete
 12. Yüzük takmayı pek sevmem,rahat edemiyorum ama bilekliklere bayılıyorum,hele deri olanlar,hele zımbalılar,kurukafalar...Kısacası bütün bileklikleri bana verseler hayır demem,zaten hepsini birlikte takma modası var=)

  Sizinkileri de çok beğendim,ayırt edemiyorum=)

  ReplyDelete
 13. hepsi birbirinden güzel ben hepsine bayıldım=))takıp fotoğraflandığında da çok güzel durucaklarına eminim sizde...güle güle kullanın hepsini uğur getirsin hepsi=)))

  ReplyDelete
 14. O tip yüzükler geçen yıl çok moda idi.Olmayan yoktur.Bileklikler ise fena değil.
  blog ödüllerinde başarılar sizi destekliyorum.

  ReplyDelete
 15. hiç takı kullanmıyorum ben ya,bunu bir kere daha farkettim :)
  kendim kullanmasam da bunların hepsini çok beğendim :)

  ReplyDelete
 16. Hımm yine zevkli seçimler. En çok topshop deri bilekliği beğendim Giz'cim. Vintage küpelerde çok kibar.Miss D'nin İspanyol sembollü yüzüğü çookk hoş. İyi günlerde kullanın:))

  ReplyDelete
 17. Hepsi birbirindne güzel canım.. iyi günlerde kullanın..

  ReplyDelete
 18. İyi günlerde kullanın :)Dikenli olanlar ayrı hoş ama diğerlerinin de hakkını yememek lazım.Çok zevkli olduğunuzu zaten biliyorduk ama aksesuar seçimlerinizi görmek ayrı bir güzellik oldu .Kuru kafaları ne de olsa daha çok göreceğiz ,gerçekten her biri ilham kaynağı ;) <3

  ReplyDelete
 19. 2li yüzükler süpermiş istiyoruum:))

  ReplyDelete
 20. Özlelikle en alttaki kurukafalı modellere ve kelepçeli bileziğe bayıldım:) 5D Mark II ile çok hoş bir çekim olmuş.

  ReplyDelete
 21. Ben sizi daha önce izlemeye almıştım ama yan d aizleyiclerinizde niy eyokum anlamadım garip:-( Herneyse bayıldım valla tüm aksesuarlarınıza.Siizn zevkleriniz de çok beğeniyorum açıkçası. Ama burda benim tarzıma eennnn yakın olan ise Kurt Geiger ve Bershka bilezikler bir de vintage ipekyol küpecikler.Hepsini güzel günlerde, sağlıkla kullanın.Sevgiler.

  http://papis-style.blogspot.com

  ReplyDelete
 22. Takilar cok güzel ama kurukafalilardan korktum :D

  ReplyDelete
 23. bir takı sever olarak hepsine bayıldım, özellikle kurukafalı olanlara;)
  sevgiler

  ReplyDelete
 24. Hepsi de inanılmaz zevkli parçalar, ben en çok Topshop dan olanları özellikle kolyeyi beğendim. Güle güle kullanın :) Kurukafalar ilginçmiş ciddende :)

  http://rainbowgatherer.blogspot.com

  ReplyDelete
 25. Gerçekten güzel takılar, kaplan kafasına bayıldım :)

  ReplyDelete
 26. Vintage görünümlü küpelere bayildimmmm <3 cok güzeller.

  ReplyDelete
 27. Gizciiim,
  Başka bir blogta gördüğüm yorumuna istinaden sormak istedim.Yorumdan anladığım kadarıyla İpekyol veya Twist'de çalışıyorsun sanırım doğru muyum:-))

  Bu arada bende de minik bir çekiliş var katılmak isteyenler olursa buyursun:-)) Çok tşk.ederim.

  http://papis-style.blogspot.com/2011/12/bir-cekilis-de-papisden-cekilisim-var.html

  ReplyDelete
 28. Bu arada blogumda ne kadar tercih edilir bir hediye bilemem ama MİNİK BİR HEDİYE ÇEKİLİŞİ var.Katılmak isteyen olursa buyursun :-))Çok tşk.ederim.

  http://papis-style.blogspot.com/2011/12/bir-cekilis-de-papisden-cekilisim-var.html

  ReplyDelete
 29. Oyy oyy burda neler yokki hepsi cok hosmus:) mj kuru kafa ve kebudi yuzuk cok begendimmm

  http://trendydolap.blogspot.com/

  ReplyDelete
 30. cok taki takintim yoktur ama secimlerinizi cok Cupcake buldum;) Beymen Blenderdan alinan romantik yuzukler en favorilerim.

  ReplyDelete
 31. aksesuarların hepsi çok güzel.aldığınız her parçayı özenle seçtiğiniz belli.Ben özellikle kuru kafalı olanları çok beğendim :))

  ReplyDelete
 32. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 33. merhaba, her postunuzu(iki kişi olmanızdan ötürü kullanılan 2.çoğul eki) mutlaka inceliyorum, son yazdığınız resim mevzuu bunu ne kadar özenli ve zevk alarak yaptığınızın özeti. Gerçekten fotoğraflar çok güzel, dergi karıştırıyomuşum gibi (: asıl söyliceemi unuttum, takılarla ilgili başlığı görünce bende de turuncu taşlısı olan, eski kapı zillerine benzeyen koca aslan kafalı kolyeyi görürüm sanmıştım. Bayıılıyoruum kendisine!! :)) böyle bu saçma sapan ayrıntıyı siz de bilin istedim ((:
  Sevgilerrr

  http://voodoogirlsthriftstore.blogspot.com/

  ReplyDelete
 34. Renkli kurukafaları görünce A-A bu benimm bilekliğimden dedim :) yazın çok sevip dizi halinde alıp bu şekilde kendime bir bileklik yapmıştım.
  Deri bileklik fikri çok iyi! yalnız kalmamış olurlar artık öyle kullanacağım :)

  ReplyDelete