Monday, April 15, 2013

Human BehaviorBazen kendinizi kuralsız hissedersiniz. Bu tarzınıza da yansır elbette. Eğer simetri hastalığınız varsa ya da pırıltılı şeylerin basic kıyafetlerle gitmediğini düşünüyorsanız bu post size göre değil :) Bugünlerde tamamen kuralsız hissediyorum. Tırnaklarımı farklı renklere boyamak, bir sweatshirt üstüne taşlı kolye takıp üstüne bere takmak en iyi seçim gibi göründü bana. Siz ne dersiniz?

Sometimes you feel irregular. So does your style. If you have obsession for symmetry or think glittering things do not go with basic stuff this post is not for you :) Nowadays, I feel utterly irregular, coloring my nails with different ones, putting a statement necklace with a sweat them completing it with a beanie seemed like the best option. What do you say?

Wearing, House of Holland sweatshirt / Bershka jean leggings / Jeffrey Campbell Litas / Cambridge satchel / D&G shades / Mavi Jeans beanie with pom / Zara statement necklace / Love Without a Cause bracelet


20 comments:

 1. İt Girl :)) Çok cool görünüyorsunn :)) :))

  esyvogue.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. En iyiden de öte olmuş mükemmel olmuş bence. Taş bebek gibi olmuşun. Ben böyle çıksam Hüdaverdi gibi olurum ama sen ama sen ama sen :*

  ReplyDelete
 3. Lovely outfit dear. You look gorgoues.

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 4. Kuralsız olmak en guzelidir bazen, bunun adı kokosluk değil. Bi araya gelemeyen zıtlıkların guzelliği bence :)
  Güzel bi hafta olsun fıstık size de, bu arada taytın ne kadar guzel goruntusu var, ilk bakısta pantolon sandım:)

  ReplyDelete
 5. Normalde pek yorum yapan bir tip değilimdir ama güzel bişey görürsemde beğenimi mutlaka bildirmek isterim. Tek kelime ile harika. Güzellik böyle bişey işte üstene ne giysen yakışır. Bu da sahne ışığı derler ya oyle bişey bence, alakasız şeyleri böylesine güzel taşıyabilmek ilahi bir yetenek belkide.
  Hayran kaldım.

  ReplyDelete
 6. sana bu tarzı çok yakıştırdıgım için elbette soruna cevabım "mikemmel olmuşsun bebek!" olacak <3

  ReplyDelete
 7. bunu ancak sen kotarırdın canımmm : ben giysem ibiş olurdum kesin :P

  ReplyDelete
 8. Bence gayet de hoş olmuş.Hatta sweat shirt ve tshirt üzerine statement necklace durumlarına bu aralar feci takmış durumdayım.

  ReplyDelete
 9. Bence gayet de hoş olmuş.Hatta sweat shirt ve tshirt üzerine statement necklace durumlarına bu aralar feci takmış durumdayım.

  ReplyDelete
 10. bu tarz çok özgür , çok kendin olduğunu hissettiğin sana çok yakışan bir tarz olmuş. Arada karmaşık olmak istiyor insan..

  ReplyDelete
 11. Hissettiğin gibi giyinmek en güzeli canım, zaten insan istediği ve sevdiği şeyleri giyince gayet güzel görünüyor. Sen de harika olmuşsun canım, öpüyorum çok

  ReplyDelete
 12. bu jean görünümlü taytları pek sevemedim ama sana çok yakışmış kuzu.güzel kombin olmuş .
  öperimm

  ReplyDelete
 13. söz konusu sensen herşey güzel olur güzellik abidem:)

  ReplyDelete
 14. Böyle giyinmek benim de çok hoşuma gidiyor. Hem şık hemde rahat. Giydiğin herşey çok güzel ama en çok kotuna bayıldım çok da yakışmış.

  ReplyDelete
 15. Farklı tarzda parçaları bir arada kullanmayı bende seviyorum. Kuralsızlık aslında başarılıyla uygulandığında çokta güzel oluyor. Bu post da onun iyi bir örneği olmuş canım ;))

  ReplyDelete
 16. harika olmus bu bosvermislik hali :)


  www.stylishtimes.net

  ReplyDelete
 17. tırnaklarının bu halini, kuralsız yanın,, 5. fotoğrafta boynunun duruşunu, bir de seni öyle çok seviyorum ki!! :)

  kombin harika bu arada. ve sanırım ruh halim sebebiyle bir süre bloga saçma sapan yorumlar yazacağım ^.^

  ReplyDelete
 18. ben kolyeyi takamazdım ama sen yapınca olmuş.kendini nasıl hissediyorsan öylesindir.harika görünüyorsun...

  ReplyDelete