Sunday, December 22, 2013

The State I Am in

Herkese merhaba! 2014’e günler kaldı ve ben hala yeni kararlar için oturup etraflıca düşünebilmiş değilim. Bu listemde bir sürü şey olduğundan değil, aksine daha yalın olan şeyleri belirlemekte güçlük çekiyorum. Sanırım anahtar kelime bu “daha yalın şeyler”, içinde bulunduğum hal beni 2014’te hayatımı daha basit hale getirtmek istiyor. Peki ya siz, yeni yıl kararları aldınız mı? Neler bunlar?


Hi there all of you! Days left for 2014 and I still haven’t made up my mind for my new year’s resolutions. Not because I have too many things on the list, on the contrary I have difficulty on specifying simple ones. Guess that is the key word, the state I am in makes me want to simplify my life in 2014. What is your new year’s resolutions? Made your mind up?Wearing, Top Shop snake printes dress / Zara leather jacket / Christian Louboutin heels / Prada bag (borrowed) / Miu Miu shades / Marc by MJ bracelet

10 comments:

 1. benim kararlarım arasında 2014te seni daha çok görmek var :) bir de 6. fotoğrafın kalp ben

  ReplyDelete
 2. beautiful dress!!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 3. Elbise ne kadar güzel! Renkler muhteşem! Nasıl da yakışmış!

  ReplyDelete
 4. Aldığın her kararın sana mutluluk getirsin bir tanem. Daha harika olamazsın diyorum her seferinde, ama olunabileceğinin kanıtı her yeni lookun.. 2014 benim içinde her anlamda yenilik getireceğine inanıyorum ama ben şimdilik karar aşamasında değilim, akışına bıraktım. 2014 herkes için güzellikler getirsin. Sen de güzelliğinle daha da güzelleşmesine katkı sağlamaya devam et olur mu? :)

  ReplyDelete
 5. Loveee your dress!

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 6. What a gorgeous dress! Love it!

  ReplyDelete
 7. Yeni yıla yenı kararlarla başlamak adettendir :) Benim kararlarım öncelikle okulda başarılı olmak için çoook çalışmak, sonra sağlıklı beslenerek kilolardan kurtulmak, sonra daha pozitif ve sakin olmak, daha çok şükretmek, daha az ama öz alışveriş yapmak :) Şimdiden iyi yılar canım :)

  http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Yeniyılda istediğin şeyler gerçekleşir umarım canım elbisenin deseni harika muhteşem görünüyorsun :)

  ReplyDelete