Tuesday, February 11, 2014

Be My Valentine.
İlişkilerde bir süre sonra sevdiğimiz kişilere sahipmişiz gibi hissederiz ve içimizden bazılarımız da sevdiğimiz kişiye layık olduğu şekilde ilgi göstermeyi unuturuz. Belki de yapmamız gereken taze sevgililerin sahip olduğu o ışığı yakmaya çalışmaktır. Belki de tek ihtiyacımız olan şey sevdiğimiz kişiye “Sevgilim ol” demektir ve onu elimizde çok narin bir şeyi tutar gibi taşımaktır… Cuma günü için planınız nedir kızlar? Ve buradan sizlere sesleniyorum beyler, kadınlar zarif ve hassas canlılardır, onlara hediye seçerken bunu göz önünde bulundurmanızı öneririm! ;)


In relationships we feel like we own the ones we love and after a while all of us feel comfortable and some of us forget to take care of our beloveds. Maybe we need to fire the sparkle of fresh lovers. Maybe all we need to say to the ones we love “Be my valentine” and treat them as if you are holding something fragile in your hand… What is your plan for Friday girls? And I am talking to you gentlemen, women are elegant and delicate creatures, suggest you to consider this while picking sth for them! ;)

Wearing J Brand jeans / Mango shirt / İpekyol cardigan / Zara heels / Chloe bag / H&M hat / Zen Diamond jewelry (bracelets, rings & necklace)

8 comments:


 1. Güzelliğim yine bir içim su gibisin.. Ayakkabılara ayrıca bayıldım, Çanakkale'de Zara olmamasına şu an isyan ediyorum :( pırlanta aksesuarlar çok güzel ama sen hepsinden daha çok göz kamaştırıyorsun bir tanem.. Kendi hediyemden daha çok seninkini merak eder, güzelliğinden öperim :)

  ReplyDelete
 2. Great look! Love the look, is really chic. Love that you kept the Valentine's day accents very minimal, looks great!

  Cee. ♥
  Code Overdressed

  ReplyDelete
 3. Ne yazık ki bi planım yok benim canım :( yalnızlar kervanındayım bu yıl...
  Ayakkabı çanta ve takılara bak bak bitiremedim müthişsin :)

  ReplyDelete
 4. Siyah ve bordo uyumununun güzelliğini bize bir kere daha ispatlayan bir kombin, ışıl ışıl bir Giz! <3

  ReplyDelete
 5. Ayakkabılarına ve yüzüklerine bayıldım Giz! Çok şık!

  ReplyDelete
 6. Such a classy outfit,
  perfect nail polish & booties!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  ReplyDelete
 7. nice Outfit - love your shoes <3 :)
  Check out my blog too.
  Kisses Zeynep - http://fashionlovespaint.blogspot.de/

  ReplyDelete