Sunday, February 09, 2014

Shine Bright Like a Diamond.

Hepimizin bildiği üzere Sevgililer Günü geliyor. Bu özel günde hepimiz sevdiğimiz kişiden kırmızı güller ve özel hediyeler almayı isteriz. Her zaman kadınların karmaşık olduğu söylenir ama aslında bizimle ilgili her şey çok basit: Biz, bizim onun için çok özel olduğumuzu hissettirtecek kişiye kalbimizi vermeye hazırız! Ve aşkla çarpan bir kadının kalbi pırlanta gibi parlar. Ne diyorsunuz kızlar, sizce de böyle bir ilgi ve sevgi görmeyi hak etmiyor muyuz?


Well, we all know Valentine’s Day is coming. And we all love to receive red roses and elegant gifts from the ones we love. They say woman always think complicated but actually we are so simple. We all are ready to give our hearts to the ones who makes us feel special and shine bright like a diamond. Don’t you agree girls, don’t you think we all deserve to be taken care of?
Wearing Mango jumpsuit & heels / Miu Miu clutch / Zen Diamond bracelets & necklace & ring  

Photography by Dehan Topkara

9 comments:

 1. very elegant!!!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 2. Böyle sade bir kombini bu kadar iyi taşıyan Dilem'i, kapalı mekanda bu kadar güzel bir çekim yapan Dehan'ı tebrik ediyorum:) Yine süper bir iş çıkarmışsınız!

  ReplyDelete
 3. Muhteşemsiiiin bayıldım çekime :) zen seçimlerinde harika :)

  ReplyDelete
 4. gerçekten de parlıyorsun! aksesuarların müthiş... saçlarınla kıyafetinle tam bir uyum içindeler...

  ReplyDelete
 5. Oh my. You look gorgeous. Love how you did your hair.

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 6. Tekrar tekrar baktım fotoğraflara çok şık ve zarifsin canım özellikle saçların muhteşem olmuş! Ayrıca ne kadar güzel yazmışsın kesinlikle böyle ilgi ve sevgiyi hakediyoruz bizi anlamak bu kadar da zor değil :))

  ReplyDelete
 7. Wonderful look!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  ReplyDelete