Sunday, March 16, 2014

The Other Side of Bosphorus.


Bu Cumartesi erkenden uyanıp Kuzguncuk’a gittik. Ara sokakları, şahsına münhasır evleri ve insanları ile bambaşka bir yer olan Kuzguncuk’u sevmemin bir diğer sebebi de beni en mutlu olduğum zamanlara götürmesi. Zahir’in terasında oturup serin, güneşli havada kahvaltı etmek sonra cumbalı evlerin gölgesinde fotoğraf çekmek zaman içinde bir yolculuğa çıkarıyor insanı. Deniz kenarında da bolca zaman geçirip Fashion Week’i Boğaz’ın karşı kıyısından izlemeyi tercih ettiğim bu güzel günden kareler sizlerle ;)


We woke up early in the morning and went to Kuzguncuk this Saturday. I love this place not only because of its narrow streets, lovely houses and its sincere people but also because it takes me to the times when I feel happiest. Feel like I have been through a time travel when I sat down at the terrace of Zahir and then take photos under the shadows of the old houses. We also spend a lot of time by the seaside and this is how I attended to the last day of the Fashion Week from the other side of Bosphorus ;) enjoy the pics…
Wearing, Boohoo.com ripped jeans / Zara denim shirt / İnci leopard heels / Zeckie bag / Mango coat / Miu Miu shades / Massimo Dutti & Home Store bracelets

10 comments:

 1. Dehan yine harika bir iş çıkarmış:) Giz baya zayıflamışssın çok hoş görünüyorsun, çok iyi taşmışssın kombini:) Leopar ayakkabılarına da bayıldım!!!

  ReplyDelete
 2. amazing pics!!! love Turkey!!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 3. istanbulun en sevdiğim semtlerinden ...ruhunu sonuna kadar hıssettıren kuzguncuk.çekimler harika!

  ReplyDelete
 4. gizzz ne kadar zarifsin bayılıyorum sana yine harika bir post olmuş parlıyosun resmen enerjini aldım :)

  ReplyDelete
 5. ne güzelsiin böyle!
  Pantolon çook yakışmış<3

  ReplyDelete
 6. Gizzz zaten zarif bir yapın vardı kilo verince avuç kadar kalmışsın, bakarken bile kırılacağından korktum :)
  Güzel ve huzunlu yüzünde cok sey saklı bu karelerde, kombine laf yok her zaman ki gibi yine yakısani giymişsin canım.

  ReplyDelete
 7. O kadar aynı yerlerden geçiyoruz ki, şaşırmamak elde değil. Son fotoğraf, cam kenarındaki koltuğunda sallanmanın müptelası olduğum Sitare'den sanki :)

  Sevgiler

  ReplyDelete
 8. Giz bütün gün Kuzguncuk ta bu topuklularla gezmedin dimi. Yanina bi babet aldım ve cekimden hemen sonra giyip rahatladım de lütfen:))
  Cvplarsan sevinirim. Teşekkürler

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha evet tabi ki sevgili incir babetlerim yanimdaydi tum gunu orada gecirdik cekerken giydim topuklulari sadece :))

   Delete