Sunday, April 20, 2014

Tiptoe Through the Tulips.


İstanbul’da yaşıyorsanız ve eğer hala laleleri görmediyseniz size şiddetle en yakınınızdaki parka gidip henüz solmamışken bu muhteşem çiçeklerin güzelliğini görmenizi tavsiye ederim! Günümüzü Fenerbahçe etrafında yürüyüş yaparak geçirdik ve lalelerin güzelliğini fotoğraflayabilmek adına Fenerbahçe Parkı’nda uzun uzun dolaştık. Aslında üzerimdeki kıyafeti post etmek gibi bir düşüncem yoktu ama akşamüstü ışığı ve ortam o kadar doğruydu ki kendime engel olamadım! :p Keyif almanız dileğiyle!


If you stil haven’t seen the tulips I strongly advice you to go to the closest park to your house and enjoy the beauty of these amazing flowers before they wither! We spend the day wandering around Fenerbahçe and took a photo walk to capture the beauty of  tulips in Fenerbahçe Park. I wasn’t intended to make a post with the outfit I have but the light and the setting was so right that I couldn’t help myself! :p Enjoy!

Wearing, Bohoo.com ripped jeand / Twist mint ripped jumper / Zara tank top / Canzone glitter espadrilles / Balenciaga bag/ Park Bravo & Massimo Dutti bracelets / Melie by Melike necklace / Ray Ban mirror shades 


Şimdi biraz da muhteşem güzellikteki lale ve erguvanlara bakalım ;) 10 comments:

 1. Çok güzel kareler! Hepsine bayıldım! :)))

  ReplyDelete
 2. Such a nice outfit dear. And wauw, beautiful photos!

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 3. en sade kombin bile senin üzerinde muhteşem görünüyor canm :) harikasın bayıldım...
  laleler solmadan çekim yapmayı çok isityorum ben de umarım şu seyahatlerim biter de lalelere kavuşabilirm :P :))

  ReplyDelete
 4. Herşey harika görünüyor, gerçekten bayıldım:)

  ReplyDelete
 5. ikiziniz bıraktı sanırım , onu pek göremiyoruz :)

  ReplyDelete
 6. İçim açıldı resmen fotolarla mis gibi çiçek kokuları geldi burnuma :) Boyfriend jeane omuzlarına attığın kazağa bayıldım her zaman harikasın :)

  ReplyDelete
 7. Laleler, erguvanlar.. İstanbul'un en güzel zamanı. Geçen hafta bir günlüğüne de olsa gelip tadını çıkarabildim neyse ki. Fotoğraflara bayıldım, iyi ki kaçırmamışsıın :)

  ReplyDelete
 8. ayyy harika olmuş bebeğim iyi ki post etmişsin yoksa bu güzellikten bizi mahrum bırakıcaktın.
  seni seviyorummmmmm

  ReplyDelete
 9. Bu parkı çok seviyorum! Benim için çok değerli anıların olduğu bir park :) Gözlükleriniz fotoğraflarda o kadar hoş çıkıyor ki sanırım alışveriş listemin başına koycam. Al beni dermiş gibi çıkmışlar. Fotoğraflar yine müthiş !

  ReplyDelete