Monday, May 12, 2014

The Hitchiker's Guide to Cappadocia.
Eğer Kapadokya’yı anlatmak için tek bir kelime seçebilecek olsaydım bu kesinlikle “eşsiz” olurdu. Volkanik dağlarla sarılı Kapadokya size bir bilimkurgu filminin setindeymişsiniz hissini veriyor. Ay yüzeyini anımsatan zemini, peri bacaları, muhteşem kaya oluşumları ile burası daha önce gördüğünüz hiçbir yere benzemiyor. Bu yüzden bir süre sonra başka bir gezegende yürüdüğünüzü sanıyorsunuz. Eğer hala gitmediyseniz burayı en kısa zamanda ziyaret etmelisiniz! Göreme Açık Hava Müzesi’ni gezerken çektiğimiz kareler sizlerle ;)


If I were to choose one word to describe Cappadocia that would be “unique”. Surrounded by volcanic mountains, Cappadocia looks like to the setting of a science fiction movie. With its lunar landscape, fairy- like chimneys, amazing rock formations that place is unlike anything you have seen before. This is why you feel like you are strolling around on a different planet after a while. If you still haven’t, you should definitely visit that place anytime soon. Enjoy our photos taken while visiting the Open Air Museum ;)

Wearing Top Shop ripped skinnies & cropped neon jumper / Bershka scarf / Zara denim shirt / Ray Ban mirros shades / Balenciaga bag / Boyner slip ons / Yargıcı bracelets

This hottie took all the photos :) Photo credit: Dehan Topkara / Tüm fotoğrafları bu yakışıklı çekti :) Fotoğraflar: Dehan Topkara 


Bonus photos from beautiful Cappadocia :) / Güzel Kapadokya'dan ek birkaç kare daha :)
10 comments:

 1. Kesinlikle gitmek gormek lazim!
  harika gorunuyorsun =)
  http://thetouristgirl.blogspot.nl

  ReplyDelete
 2. Ağzım açık kaldı
  o kadar güzel ki herşeyy
  biliyorumusun geçen hafta kapadokya turuna katılmak için girişimde bulunduk ama otelle ilgili problem yaşadığımızdan
  iptal oldu, gelseydik orada karşılaşacakmışızz

  muhteşemm mutteşemmm

  ReplyDelete
 3. wow i love these pictures!
  so colourful
  Lady-Pa

  ReplyDelete
 4. bende geçen ay gidip görme keyfine eriştim. gerçekten görülmesi gereken, insana şaşkınlık veren bir yer. fotolar harika :)
  beauthingsforme.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. renkler aşık olunası tatlım. gercekten harika kareler kombin kapadokya bulutlar herşey tam olması gerektiği gibi, dehan da harikalar yaratmış bu yeni lens kapadokyayla coştu:)

  ReplyDelete
 6. Harika bir outfit olmuş! Çok beğendim ! Özellikle kazak ve şalın mükemmel uyumuna, ayakkabı olarak da sade bir ayakkabı tercih etmen görünümü mükemmel yapmış. :)
  Sevgilerimle,
  Nzlgl
  nzlgl.blogspot.com.tr

  ReplyDelete
 7. Love Cappadocia!! great pics!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 8. Gerçekten muazzam,

  http://www.modaveben.net

  ReplyDelete
 9. Cook guzell bayildimm ✔💯 ama ben boyunuzu merak ettim kaç acaba

  ReplyDelete
 10. Daha çok instagramdan takip ediyorum sizi :) Ama bilgisayar ekranında,çektiğiniz fotoğrafları büyük boylarda görmek daha da etkileyiciymiş. Kapadokya gitmek istediğim yerler arasında. Özellikle balona binmeyi çok istiyorum. Aynı zamanda da çok ta korkuyorum. Fotoğraflarınıza bakarken çantanızın markasını merak ediyordum,neyse ki yazmışsınız :)

  ReplyDelete