Monday, June 16, 2014

Jardin du Luxembourg.


Size hiç daha önce Paris’in bizi her seferinde güneşli bir hava ile karşıladığından bahsetmiş miydim? İlk ziyaretimizde aylardan Ağustos’tu ve sıcak olması tahmin edilebilir bir şeydi. Ancak ikinci ziyaretimizde Şubat olmasına rağmen (hava soğuk olsa da) güneş hep bizimleydi. Son ziyaretimiz de Mayıs ayında olmasına rağmen konuştuğumuz kişiler kıştan sonra ilk kez güneşi bu kadar uzun gördüklerini söylediler. Paris’i çok seviyoruz ama sanırım o da bizi aynı şekilde seviyor :p Fotoğraflardan kendiniz de görebilirsiniz!


Have I ever mentioned you that Paris always welcomes us with a sunny weather? On our first trip it was August and was so hot (predictable). But on our second trip it was February and (despite the cold) it was all sunny. On our third trip it was May but they told us they see the sun first time after winter. So, we love Paris but I guess Paris loves us back :p See yourself from the photos!


Wearing, Modasor tee / Zara trenchcoat / Tuba Butik ripped jeans / Nike Air Max sneakers / Balenciaga bag / Persol sunnies / Accessorize bracelets

5 comments:

 1. Aylardır ilk defa birkaç blog bakıp haftaya öyle başlayayım dedim ilk senin postun çıktı karşıma :) fonda Paris, güneş, fotolarda sen... çok güzel bir post olmuş yine bayıldım :) öptüm kocaman...

  ReplyDelete
 2. bir örnek ayakkaplarımız ve 4. fotoğrafın kalp ben <3

  ReplyDelete
 3. Her kare bu kadar mı güzel olur giz!! Haftaya güzel bir başlangıç oldu benim için hadi gelsin devamı ^.^

  ReplyDelete
 4. Luxemburg bahceleri seninle daha bir guzel olmus tatlim tanidigim bildigim yerleri sizlerin gozunden gormek ne guzel oldu bneim icin. Paris sii cok seviyor orasi belli bi beni sevemedi gitti. Cok nadirdir benim gunesli gunlerine denk geldigim zamanlar ;) Neyse artik bir dahaki sefere birlikte biseyler yapmaliyiz Pariste simdi sira sonbahar da PArise gelme zamani :))

  ReplyDelete
 5. love it

  http://amandachic.com/about/noticias/xtress.html

  ReplyDelete