Wednesday, June 25, 2014

Jardin du Tuileries.

Dikkat! Bu post çok fazla resim içeriyor! :) Bir outfit postundan ziyade sizi Paris’te gezintiye çıkaracak bu posta Marais ile başlayıp, Notre Dame boyunca yürüyeceğiz, daha sonra sırasıyla Jardin du Tuileries, Saint Germain ve Louvre ile devam edeceğiz. Turumuz tekrar Jardin du Tuileries’de son bulacağından posta bu huzurlu parkın adın koymamız yanlış olmaz sanırım! ;)


Caution! This post contains tooo many photos! :) More than an outfit post, this one is a tour in the city. We will begin with Marais, walk by Notre Dame, continue with Jardin du Tuileries, Saint Germain and Louvre. Since our tour will end at Jardin du Tuileries guess it would not be wrong to name the post after this peaceful park! ;)
 Wearing Front Row Shop oversized coat / Mango tee / Zara ripped jeans / Nike Air Max sneakers / Balenciaga bag / Ray Ban shades / Yargıcı scarf / Accessorize bracelets

4 comments:

 1. jean ve ayakkabı çok güzelmiş:)
  bu arada fotolarda çok enerjik çok hoş:)

  ReplyDelete
 2. Beautiful photos like always! Love it.

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 3. Fotoğraflar her zaman çok güzel !! birşey sormak istiyorum yalnız, boyum 1.60 yani epey minyon olduğumdan boyfriend jeansden uzak duruyorum daha da boydan çekmeyim diye ama fotolardan ve azıcık oran orantı bilmekten anladığım kadarıyla sen de minyonsun ve pantolon çok yakışmış. Acaba boyun kaç, ya da doğru mu tahmin ediyorum minyon diyerek? ona göre stilinden kendime daha rahat ders çıkaracağım parçalar olacak :) keyifli gezmeler ve daha nice güzel paylaşımlar..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkürler :) Boyum 1.68 ama orantılı olduktan sonra bf jeans'dan korkmanıza gerek yok yakışacağına eminim ;) Sevgiler...

   Delete