Monday, July 14, 2014

Runaway.Hey millet! Siz bu satırları okurken ben belirsiz bir süreliğine çoook uzaklara gitmiş olacağım. Bu sefer uzun sürecek! İstanbul’u terk ettiğim için daha mutlu olamazdım herhalde. Yazı güneyde yaşayacağım. Zamanla her şey değişiyor. Bana artık çok fazla bir şey ifade etmese de gittiğim yerden (umarım) sizi postsuz bırakmayacağım, görüşmek üzere!


Hey dudes! I will be far far away when you read these lines. This time it will be a long runaway. I cant be happier leaving Istanbul, will live summer in the South for some time. Time changes it all. Despite it does not mean anything anymore, I (hope) that I will keep posting when I am gone, see you! 

Wearing, SheInside.com floral dress / Christian Louboutin heels / Gucci shades / MK shoulder bag / Nihan Atakan bracelets

9 comments:

 1. Bazen böyle oluyor insan. Ben de bu ara böyleyim. Umarım bizi postsuz ve sensiz bırakmazsın.Bekleyenlerin olduğunu unutma.Çok öpüyorum

  ReplyDelete
 2. always amazing pics dear!!!

  http://thefashionprincessblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 3. Özletme kendini. Postlarını bekliyoruz. Bu arada elbisen çok güzelmiş:)

  ReplyDelete
 4. Bizi habersiz bırakma ♡ seni seviyoruzz :)
  Yine şahane bir post ve harika bir sen♡
  Öpüyorum kocaman

  ReplyDelete
 5. canım kafam karıştı nereye gidiyorsun, neden gibi sorularım var :) ama sana iyi gelecek belli ki iyi yolculuklar iyi tatiller o zaman :) özletme kendini :) posta diyecek sözüm yok yine şahanesin tatlım :)

  ReplyDelete
 6. Beautiful photos.

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 7. Guauuuu!! Perfect style. With these shoes is very sofisticated :D Kisses from Madrid :D

  ReplyDelete
 8. Canım giz ^.^ Bazen uzaklaşmak verebileceğimiz en doğru karardır.Döndüğünde ışığına ışık katmış olacaksın eminim mutluluk seninle olsun seviyorum seni :))

  ReplyDelete