Sunday, August 31, 2014

Among the Sunflowers.Ayçiçeği tarlalarının Gelibolu taraflarında fazlaca olduğunu biliyordum ancak mevsimleri geçmek üzere olduğundan sapsarı bir tarla bulma umudum çok fazla yoktu. Troya'ya giderken yol üstünde rastladığımı bu tarlaya girip günbatımında size bu kareleri çektik. Sivrisinek saldırılarından bir hayli kısa süren çekimimiz bizce çok verimli geçti. Ya siz yakaladığımız kareleri nasıl buldunuz? :)


I knew there were many sunflower fields around Gallipoli but, since the season is almost over, I had little hope to find a yellow field. On our way to Troia we came across that beautiful yellow one and took this photos for you. It took so fast to avoid the mosquito attacks :p We think it went pretty well, what do you think? :) 


Mymija.com tunic / Zara ripped denim shorts / GoJane flats / Michael Kors bag / Nihan Atakan & Accessorize bracelets / Origami Jewelry necklace

8 comments:

 1. Çok güzel bir çekim olmuş, annemin memleketi olduğu için bu sene epey gördüm ayçiçeklerini :) Sende ayçiçeklerinin yanına pek yakışmışsın, bayıldım bu posta ve enerjine :))

  ReplyDelete
 2. Gorgeous photos dear. And love your cute bag!

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 3. Aycicek tarlası cocuklugumu hatırlattı bana, oturdugumuz ciftliğin onundeki bos arsalarda alabildigince aycicek vardi.. Bu ciceklerin arasında sen de en az bir cicek kadar narin duruyorsun canım

  ReplyDelete
 4. Wondeful photos and top <3


  If you want to follow each other, let me know, I'm interested.

  Fashion and beauty blogger from Slovenia

  www.blogvivalavida.com

  ReplyDelete
 5. Görsel şölen tadında bir post olmuş canım. Takip ettiğimiz dünyaca ünlü bloggerlarda dahi bu güzellikte fotoğraflar görmek zor.

  ReplyDelete
 6. Yine gözüm gönlüm şenlendi :) Kareler çok güzel. Tebrik ederim :)

  http://damlaslifebox.blogspot.com.tr/

  ReplyDelete
 7. Üstündeki bluzu çok beğendim Gizemcim. Ayrica 4. ve 5. kareler de favorilerim! Dehan gene çok iyi çalışmış, ellerine sağlık :)

  ReplyDelete