Wednesday, October 08, 2014

Sweet October.
Sanırım bayram tatili sona ererken hepimiz Pazartesi gününü yaşıyor hissine sahibiz :) İnanın yeni post yapmaya elimin gitmemesinin bir sebebi de bu oldu, yeni bir post için kendimi haftabaşını beklerken buldum :p Bu bayramda evde kalıp tembellik yapmanın keyfini çıkardım ve Ekim ayı bitmeden bir tatil daha yaşayacağımız için bu ayı tatlı Ekim olarak adlandırdım :) peki siz tatilinizi nasıl değerlendirdiniz? 

Ending Eid holiday, I guess we all have the feeling of a Monday today :) This is why I couldn't make a new post, found myself waiting for a new week to post new photos :p This time I spent 5 day holiday at home enjoying laziness and since we will have another 5 day holiday in October I called this month sweet October :) and how was your holiday fellas?


Sonbahar gelirken kışlık etekler edinmenin zamanı da geldi! List Butik'ten aldığım eteğimi çok keyifle kullanıyorum, Fransa ve İtalya'dan sınırlı sayıda gelen kimsenin üzerinde göremeyeceğiniz parçalar için yeni sezon kıyafetlerine göz atmanızı öneririm ;) 

Wearing, List Butik skirt / Cos blouse / Valentino heels / Chloe bag

3 comments:

 1. lovely look dear!!

  http://www.thefashionprincess.it/

  ReplyDelete
 2. Love your blouse!!

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete