Thursday, December 11, 2014

Take It or Leave It!

Bu ara post yapma seyrekliğime ben bile şaşırıyorum :) Bırakın yeni kareler çekmeyi elimdekileri hazırlayıp koyacak gücü kendimde bulamıyorum. Çok yoğun çalışmanın yanı sıra sanırım motivasyonumu da kaybettiğimi itiraf etmem gerek. Bunun birçok sebebi var ve burada anlatmaya başlarsam sayfalar sürebilir, bu sebepten şimdilik hiç bu konulara girmeyip sizleri Abant kareleri ile baş başa bırakıyorum ;)  

Nowadays it surprises me how rare I post on the blog :) Taking new pics is something else, I can't even post the ones taken before. I work too much, besides I kinda lost my motivation which has a billion reasons behind. Since it could last pages to talk about it I am better leave you alone with Abant pics ;) 
 Wearing Black Ribbon fringe bag / Vepa 62 boots / Zara knit, skinny & jacket

9 comments:

 1. Giz, özletme çok fazla arayı açıp ama :) Bu spor-asi kombinini çok sevdim, botlarına bayıldım. Ve şu an bu postu görünce kokoş elbiselerimden sıkıldım bir anda :)

  http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Abantta sende bir doga harikasisiniz :) fotograflar her zamanki gibi cok ozenli , kaliteli ve inanilmaz hoslar !

  ReplyDelete
 3. great look!

  http://www.thefashionprincess.it/

  ReplyDelete
 4. Bence bir sebebi instagram. Kolaylığından dolayı pek çok blogger orayı tercih etmeye, buraya aynı fotoğrafları yüklememeye başladı. Dont leave us Gizim :( sevgiler öpüyorum

  ReplyDelete
 5. I love your bag. Great photos dear, as always!

  x
  www.thecherryfactor.com

  ReplyDelete
 6. Bu isteksizlik umarım hemen gider. Zira ben senin kombinlerini ve o muhteşem karelerinizi görmeden pazartesileyemiyorum :) İş güç hep yoğun, hayat bazen sıkıcı, etrafımızdakiler bazen kırıcı olabiliyo ama şanslıyız ki yeni güne sağlıkla uyanabiliyoruz. Şükür Giz, şükür.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok çok teşekkürler tatlım :) bu aralar seyreldi iyice postlar dilerim toparlayabiliriz. Böyle içten şeyler duyunca insanın bırakası gelmiyor zaten :=

   Delete
 7. bence kış enerjimizi düşürüyor , en sevdiğimz işeri yapmakta bile isteksizleşiyoruz öyle değil mi? :) ama olsun herşeye rağmen çok güzel bir post olmuş,emeğine sağlık ;)

  catsmyrna

  ReplyDelete